Stavební pozemek v Dalovicích u Mladé Boleslavi

5.900.000 ,-
v případě vícero zájemců rozhodne licitace
Celkem 15 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Zdeněk Štěpánek
telefon: +420739730320, +420739730320
reality@reality-drink.cz

Stavební pozemek v Dalovicích u Mladé Boleslavi

5.900.000 ,-
v případě vícero zájemců rozhodne licitace
Popis nemovitosti:

Pozemek sousedí pouze s jedním domem a obytná část (dle orientace) může mít výhled do zeleně. Vzhledem k jeho velikosti by šlo pozemek rozdělit na dva samostatné, případně postavit například dvojdům. Majitel si nechal v tomto duchu zpracovat zajímavou studii dvou, prakticky samostatných rodinných domů. Oba domy mají předpokládanou užitnou plochu přes 200 m2 a využívají toho, že část pozemku je ukončena strání, čímž může vzniknout i jedno podzemní podlaží, také s výhledem do přírody. Dále je na pozemku samostatný sklípek ve skále, který navazoval na altán na konci pozemku, který je dnes zbořený. Na pozemku stával rodinný dům, který je již také zbořený.
Obec Dalovice je prostřednictvím MHD snadno dostupná z nedaleké Mladé Boleslavi. V obci se nachází mateřská škola, základní škola, a dále je v obci možnost využití zavedené optické sítě od O2.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
103
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Dalovice
Nemovitost byla již prodána
Plocha pozemku:
1940 m2
Elektřina u nemovitosti:
230v, 400v
Vodovod:
Dálkový vodovod
Kanalizace:
Veřejná kanalizace
Výbava:
Sklep
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 25' 32.473"N, 14° 52' 47.759"E

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte nás

Pro své klienty zajišťujeme dokonalý servis. Připravíme Vaší nemovitost k prodeji, nafotíme profesionální fotografie, případně natočíme videoprohlídku, pro nemovitost a zajistíme inzerci jak na sociálních sítích tak na inzertních portálech. Zajistíme prezentaci Vaší nemovitosti na informačním webu mladoboleslavska www.mladaboleslav.cz a na dalších sociálních sítích jejichž základna převyšuje 100.000 členů.Mám zájem o spolupráci