Soubor stavebních pozemků v obci Bechov

1.790 ,- za m2
Celkem 6 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Zdeněk Štěpánek
telefon: +420739730320
reality@reality-drink.cz

Soubor stavebních pozemků v obci Bechov

1.790 ,- za m2
Popis nemovitosti:

Prodej souboru stavebních pozemků o celkové výměře 10.418 m2 včetně projektů pro stavbu jednotlivých rodinných domů navazujících na stávající zástavbu RD v okrajové části vesnice Bechov.

Na pozemky bylo vydáno stavební povolení pro výstavbu 9 dvojpodlažních rodinných domů se sedlovou střechou, garáží a přístřeškem pro auto (na 4 pozemcích se již nachází základová deska) a stavební povolení pro zbudování komunikace.

Zavedené inženýrské sítě: elektřina – elektro-pilíř na hranici pozemku, voda – veřejný vodovod, dešťová kanalizace, kanalizace – odkanalizování pozemků bude řešeno betonovými jímkami.

Více informací o projektu v RK.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
167
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Dolní Bousov
Plocha pozemku:
10814 m2
Umístění objektu:
Okraj obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 26' 26.529"N, 15° 04' 53.165"E

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte nás

Pro své klienty zajišťujeme dokonalý servis. Připravíme Vaší nemovitost k prodeji, nafotíme profesionální fotografie, případně natočíme videoprohlídku, pro nemovitost a zajistíme inzerci jak na sociálních sítích tak na inzertních portálech. Zajistíme prezentaci Vaší nemovitosti na informačním webu mladoboleslavska www.mladaboleslav.cz a na dalších sociálních sítích jejichž základna převyšuje 100.000 členů.Mám zájem o spolupráci