Rodinný dům 5+kk v obci Bradlec, okr. Mladá Boleslav

16.300.000 ,-
v případě vícero zájemců rozhodne licitace
Celkem 15 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Tomáš Matějka
telefon: +420777271039, +420739730320
matejka@reality-drink.cz

Rodinný dům 5+kk v obci Bradlec, okr. Mladá Boleslav

16.300.000 ,-
v případě vícero zájemců rozhodne licitace
Popis nemovitosti:

Naše společnost Vám nabízí rodinný dům 5+kk v obci Bradlec. Dům je kolaudován v roce 2009 a už v té době byl velmi nadstandardně vybaven. Dispozičně je řešen dle přiloženého půdorysu. Kuchyň a nábytek v jídelně a obývacím pokoji je od firmy Hanák. Součástí kuchyně jsou 2 vestavěné lednice a vinotéka. V domě je rozvod centrálního vysavače a rozvod zabezpečovacího systému s možností napojení na PCO. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem rozvedeným v přízemí do podlahového topení a ve 2. NP jsou osazena topná tělesa. K tepelnému komfortu pomáhá i krb Bodart gonay s přisáváním venkovního vzduchu s přístupem jak z jídelny, tak z obývacího pokoje. Chlazení je zajištěno klimatizačními jednotkami LG multisplit s jednotkami Artcool v přízemí a ložnici v 1.NP + rekuperace vzduchu Flaktwoods. Součástí domu je také vnitřní finská sauna Dyntar a venkovní bazén Albixon s protiproudem a s tepelným čerpadlem na ohřev vody. Dále k domu náleží garáž a venkovní posezení před francouzským oknem z obývacího pokoje, které je vybaveno elektrickou markýzou. Většina oken je vybavena elektrickými žaluziemi. Ve střeše jsou též připraveny prostupy na případnou fotovoltaiku. V obou poschodích je také k dispozici prostorná šatna a v přízemí technická místnost, která slouží i jako prádelna. V zahradě je rozvedena automatická programovatelná závlaha. Pro více informací prosím volejte prodejce pana Matějku na níže uvedeném kontaktu. Hypotéční úvěr Vám v případě zájmu rádi propočítáme.
Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany majitele před zadáním do inzerce, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
105
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Bradlec
Západní 489
Nemovitost byla již prodána
Plocha užitná:
250 m2
Plocha zastavěná:
183 m2
Plocha pozemku:
1030 m2
Elektřina u nemovitosti:
230v, 400v
Vodovod:
Dálkový vodovod
Kanalizace:
Veřejná kanalizace
Plyn u nemovitosti:
Plynovod
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Stáří objektu:
14
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 26' 30.873"N, 14° 53' 52.202"E

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte nás

Pro své klienty zajišťujeme dokonalý servis. Připravíme Vaší nemovitost k prodeji, nafotíme profesionální fotografie, případně natočíme videoprohlídku, pro nemovitost a zajistíme inzerci jak na sociálních sítích tak na inzertních portálech. Zajistíme prezentaci Vaší nemovitosti na informačním webu mladoboleslavska www.mladaboleslav.cz a na dalších sociálních sítích jejichž základna převyšuje 100.000 členů.Mám zájem o spolupráci