Rodinný dům 5+1 v obci Čistá u Mladé Boleslavi

4.300.000 ,-
Celkem 19 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Zdeněk Štěpánek
telefon: +420739730320
reality@reality-drink.cz

Rodinný dům 5+1 v obci Čistá u Mladé Boleslavi

4.300.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám částečně podsklepený rodinný dům v klidné okrajové části obce Čistá u Mladé Boleslavi.

Dům potřebuje rekonstrukci, ale z velké části je obyvatelný, takže se dá opravovat průběžně. Cena je stanovena úměrně nákladům na rekonstrukci, navíc lze zažádat o dotace a tím výsledné náklady zcela minimalizovat.
Vytápění domu je zajištěno prostřednictvím ústředního topení s plynovým kotlem. K dispozici je 2× WC, vana i sprchový kout.

K domu náleží menší pozemek se zahradou, skleníkem a venkovním krytým posezením, a dále samostatná zděná kolna/dílna, která je ve zhoršeném stavebně technickém stavu.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost – obchod, pošta, školka, škola, sportoviště. Zároveň je v obci plánována výstavba kanalizace. Rodinný dům je v současné době napojen na odpadní jímku.

Dům je v těsné blízkosti Mladé Boleslavi – autem za 5 minut, na kole za 20 minut po udržované cyklostezce vedoucí přes pole a les.
Příroda hned u domu – dům je umístěn v klidné části obce na okraji zalesněné rokle. Nedaleko se nachází Bezděz, Máchovo jezero, Kokořínsko, Ralsko – nádherná příroda, lesy, koupání.

Z domu lze vytvořit pohodlné bydlení pro rodinu včetně dílny, ateliéru nebo obchůdku v zadní části, kde se nachází velká místnost přístupná také prostřednictvím samostatného vstupu z venku. Díky svému umístění a dispozicím nabízí prostor pro realizaci mnoha různých konceptů.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
165
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Čistá 24
K nastěhování od:
14.5.2024
Plocha užitná:
220 m2
Plocha zastavěná:
190 m2
Plocha pozemku:
443 m2
Elektřina u nemovitosti:
230v
Vodovod:
Dálkový vodovod
Kanalizace:
Jímka
Plyn u nemovitosti:
Plynovod
Výbava:
Sprchový kout, Krb, Sklep, Zahrada, Vana
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Výbava - popis:
pergola, venkovní posezení
En. náročnost:
522 kWh/m2/rok
Vydaný certifikát:
Typ certifikátu:
vyhláška č. 78/2013 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 28' 19.142"N, 14° 50' 50.436"E

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte nás

Pro své klienty zajišťujeme dokonalý servis. Připravíme Vaší nemovitost k prodeji, nafotíme profesionální fotografie, případně natočíme videoprohlídku, pro nemovitost a zajistíme inzerci jak na sociálních sítích tak na inzertních portálech. Zajistíme prezentaci Vaší nemovitosti na informačním webu mladoboleslavska www.mladaboleslav.cz a na dalších sociálních sítích jejichž základna převyšuje 100.000 členů.Mám zájem o spolupráci