Bytový projekt „Resort Na Výsluní“ v Bakově nad Jizerou. Nejdostupnější cesta k bydlení.

cena v RK
Celkem 9 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Tomáš Matějka
telefon: +420777271039, +420739730320
matejka@reality-drink.cz

Bytový projekt „Resort Na Výsluní“ v Bakově nad Jizerou. Nejdostupnější cesta k bydlení.

cena v RK
Popis nemovitosti:

V Bakově nad Jizerou vzniká projekt „Resort Na Výsluní“, který nabídne až 236 bytů 1+kk – 3+kk. Hlavní předností projektu je finanční dostupnost, neboť se jedná o formu družstevního vlastnictví, kde zájemci stačí 30 % z ceny bytu. Klient nemusí řešit hypotéku, dokládat příjmy, ani ručit nemovitostí. Počátek výstavby 1. etapy se plánuje na 4. čtvrtletí roku 2024, kolaudace pak ve 3. čtvrtletí 2026. Prodej bytů již nyní zajišťuje pan Tomáš Matějka.

Domy jsou navrženy v souladu s nejnovějšími standardy a technologiemi tak, aby poskytovaly nejvyšší komfort. Jsou situovány v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností od škol přes obchody až po zdravotnická zařízení. Vše potřebné je v místě na dosah.

Část bytů bude určena pro seniorské bydlení.
Novostavby bytových domů jsou navrženy pro seniorské i rodinné bydlení. Dávají tak možnost vyřešit bydlení jak mladým rodinám s dětmi, tak i seniorům.
Byty pro seniory jsou uzpůsobeny zejména z hlediska bezbariérovosti a užitného komfortu. Pro tyto byty bude ve stanovách družstva ukotveno pravidlo, že alespoň jedna osoba bydlící v tomto bytě musí dosáhnout věku 50 let nebo být osobou se zdravotním postižením. V projektu se počítá se sociálními službami pro seniory, ordinací lékaře a dalšími komerčními službami.

Družstevní vlastnictví – před nastěhováním postupně v několika splátkách skládáte bytovému družstvu celkem 30 % ceny bytu. Na zbývající část ceny bytů zajišťuje společný úvěr družstvo, které díky objemu a garanci dosáhne na velmi výhodnou úrokovou sazbu a podmínky.

Po nastěhování do svého nového bytu se podílíte měsíčními splátkami na společném družstevnímu úvěru. Družstevní úvěr bývá zpravidla sjednán na 30 let – díky tomu získáváte přijatelnou výši měsíční splátky.
Díky této formě družstevního vlastnictví tak nemusíte řešit hypotéku, dokládat příjmy ani poskytovat zajištění.

Dle předběžného sdělení developera budou stavby zařazeny do energetické třídy „B“ s odhadovanou spotřebou 66 kWh/m3/rok.

Typ nemovitosti:
Projekt
Číslo nemovitosti:
136
Operace:
Prodej
Adresa:
Bakov nad Jizerou
Elektřina u nemovitosti:
230v
Vodovod:
Dálkový vodovod
Kanalizace:
Veřejná kanalizace
Výbava:
Sprchový kout, Zděné jádro, Balkón, Terasa, Výtah, Zahrada, Venkovní stání, Internet
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Konstrukce popis:
cihlová
Vydaný certifikát:
B - Velmi úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 28' 37.941"N, 14° 56' 52.635"E

Aktuálně v nabídce

náhledpůdorysev. čísloč. bytutyp bytuplochacenavíce
2. podlaží
-
-
137 1+kk34 m22.739.418 ,- více
-
-
138 2+kk40 m23.800.060 ,- více
-
-
139 3+kk71 m26.463.776 ,- více

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte nás

Pro své klienty zajišťujeme dokonalý servis. Připravíme Vaší nemovitost k prodeji, nafotíme profesionální fotografie, případně natočíme videoprohlídku, pro nemovitost a zajistíme inzerci jak na sociálních sítích tak na inzertních portálech. Zajistíme prezentaci Vaší nemovitosti na informačním webu mladoboleslavska www.mladaboleslav.cz a na dalších sociálních sítích jejichž základna převyšuje 100.000 členů.Mám zájem o spolupráci